Bohaterowie

Aria Chachi Toretto- główna bohaterka  ma 20 lat ( w II cz. 22), siostra Dominica Toretto należąca do jego ekipy, świetna i utalentowana tancerka. Ma mocny charakter i nigdy nie odpuszcza, zawsze walczy do końca. Mimo ciężkich chwil zawsze ma uśmiech na twarzy. Jest świetnym mechanikiem i doskonale zna się na samochodach.

Brian O'Conner-  główny bohater, należy do ekipy Doma, ma 21( w II cz. 23) lat, były agent FBI, nie jest jednak najlepszym mechanikiem.


Han Seoul-Oh- należy do ekipy Doma, ma 22 lata ( w II cz. 24), jest świetnym drifterem, chłopak Gisele.


Gisele Harabo- należy do ekipy Doma, ma 20 lat ( w II cz. 22) , dziewczyna Han'a, była podwładna Artura Bragi.


Tej Parker- należy do ekpiy Doma, świetny informatyk, ma 20 ( w II cz. 22) lat, stary kumpel Brian'a, zajmował się sędziowaniem na wyścigach ulicznych.
 Roman Pearce- należy do ekipy Doma, ma 21 lat ( w II cz. 23), kumpel Brian'a z dzieciństwa, notorycznie coś mówi. Były więzień, brał udział w "bitwie aut".


Letty Ortiz- dziewczyna Doma, należy do jego ekipy, ma 23 ( w II cz. 25)lata, jest świetnym mechanikiem.

Dominic (Dom) Toretto- brat Chachi, ma swoją nie zawodna ekipę, jest królem nielegalnych wyścigów ma 23 ( w II cz. 25)lata, świetny mechanik i były skazaniec.Nowi bohaterowie cz. IIEmily Johnson - Była rywalka i wróg Chachi. Po wyjściu Arii ze szpitala zaprzyjaźniły się.

Logan Ross- Przez jakiś czas chłopak Chachi. Zdominował ją gdy ta była w złej kondycji psychicznej po stracie rodziny. 

Max Lynch- Przyjaciel Arii. Pomaga jej chronić się przed Loganem mimo, że sam dla niego pracuje. Kocha Chachi, lecz bez wzajemności.

2 komentarze:

  1. Ej, chyba nie rozumiem. Aria ma na drugie imię Chachi czy to jej ksywka?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. To nie jest jej imie, jednak przedstawia sie jako Chachi bo to jej ksywka, ktora uwielbia w przeciwienstwie do imienia.

      Usuń